Susipažinus su pacientės Reginos gydymo istorija (straipsnį galite rasti čia) mūsų klinikos pacientai pasidalino, kad šios procedūros laukia su kur kas mažesniu baimės jausmu. Tačiau suprantama, kad Jums  dar gali kilti nemažai papildomų klausimų.

Šį kartą norime supažindinti su taisyklėmis, kurių laikantis Jūs būsite garantuoti, jog tinkamai pasiruošėte implantacijos procedūrai.

Pacientė Regina pokalbyje minėjo, jog pirmiausia gydytojas odontologas sudarė išsamų gydymo planą. Vienas iš jo punktų – profesionali burnos higiena, kuri yra būtina prieš chirurginę intervenciją.

Ruošiantis implantacijos procedūrai, jūs turėtumėte kur kas kruopščiau pasirūpinti savo kasdienine burnos higiena. Tačiau profesionalus burnos higienistas, naudodamas aukščiausios kokybės įrangą, padės pašalinti apnašas (kietąsias ir minkštąsias), kurių nepavyksta pašalinti įprasto dantų valymo metu. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti likus 3 – 4 savaitėms iki implantacijos.

Kadangi implantacijos procedūros metu jums bus atliekama vietinė nejautra, jūs galite atvykti pavalgius. Išskyrus atvejus, jei gydytojas odontologas nurodė priešingai. Specialistai rekomenduoja pavalgyti sočius pusryčius ar priešpiečius, nes vėliau gali kilti sunkumų valgant.

Pacientė Regina dalinosi savo patirtimi, jog pirmomis dienomis jos įprastą maisto racioną sudarė minkštas, lengvai kramtomas maistas, kaip varškė, ne itin karštos sriubos ir t.t.

Patarimas mūsų žaviosios lyties atstovėms: procedūros dieną nenaudokite makiažo priemonių. Operacijos metu chirurgui labai svarbu kruopščiai atlikti savo darbą, tad makiažo priemonės apsunkina odos dezinfekavimo procedūrą.

O vyrams rekomenduojama nusiskusti barzdą. Taip jūs ne tik specialistui pagerinsite regėjimo lauką, bet ir palengvins dezinfekavimo procedūrą.

Visuomet klausykitės gydytojų nurodymų. Jeigu jums specialistas patarė prieš procedūrą išgerti nuskausminamuosius ar antibiotikus, tuomet nepamirškite šio nurodymo.

Ypatingas patarimas skiriamas ir rūkantiems. Esant galimybei, rekomenduojama tiek iki implantacijos procedūros, tiek savaitę po jos nerūkyti. Rūkymas gali pakenkti procedūrai, gydymo procesui bei pabloginti rezultatus. Taip pat prieš procedūrą venkite alkoholio. Jis skystina kraują, kurį gali būti sunku sustabdyti operacijos metu.

Galime jus nuraminti, jog ši procedūra nėra sudėtinga. Svarbu tinkamai pasiruošti bei nepamiršti, jog visuomet galite pasikliauti gydytojais, kurie padės jums gydymo proceso metu bei atsakys į visus jūsų rūpimus klausimus.

Taip pat primename, jog galite susipažinti su pacientės Reginos implantacijos istorija paspaudus čia.

Turite klausimų? Galite susisiekti su mumis mūsų facebook paskyroje arba paskambinti telefonu +3706 16 05777.