Prasidėjus gražiausiam metų laikui neretai mūsų viduje pradeda kirbėti nerimo gyslelė. Valandų valandas praleidžiame interneto platybėse ieškodami geriausių idėjų, ką galėtume padovanoti savo mamai, tėčiui, broliui, sesei, ar tiesiog mylimam ir brangiam žmogui.

Tačiau šiuo laikotarpiu nereikėtų pasiduoti spontaniškam pirkimui ieškant geriausios dovanos. Visgi tai nėra pagrindinė švenčių esmė. Svarbiausia yra laikas praleistas su artimiausiais žmonėmis. Tačiau, kuomet norisi nudžiuginti mylimą žmogų miela dovanėle po egle, siūlome vadovautis šiomis taisyklėmis:

  1. Gerai pagalvokite, ką jūsų pasirinktas žmogus mėgsta. Kokie yra jo(-os) hobiai, mylima veikla, galbūt jis(-i) kolekcionuoja kažką.
  2. Stenkitės rinktis praktiškas dovanas ir pamirškite tokius dalykus, kaip puodeliai, statulėlės, žvakės. Nebent jūsų pasirinktas žmogus kolekcionuoja šiuos dalykus. 😊
  3. Dovanokite patirtis. Ekskursija po muziejų, vakarienė mieste, vizitą masažui ir t.t. Šios dovanos bus kur kas įsimintinesnės.

Pasiklausėme mūsų klinikos kolektyvo, kokias dovanas jie rekomenduotų mylimiems žmonėms?

 

Administratorė Emilė Patraitytė:

“Jeigu žmogus mėgsta skaityti knygas, klausytis muzikos ar žiūrėti mėgstamus serialus, galima padovanoti prenumeratą pasirinktai platformai.

Tai bus puiki proga atsipalaiduoti, skirti laiko sau ir užsiimti mylima veikla. Šiuo metu yra įvairiausios platformos, kaip “Netflix”, “Audible”, “Spotify”. Visos jos gali būti lengvai pasiekiamos telefonu.”

 

Burnos higienistė Odilija Stankutė:

“Svarbiausia – sveikata ir nereikėtų pamiršti investuoti į ją. O kas, jei ne mes, pasirūpinsime savo mylimų žmonių gerove. Kadangi dirbu medicinos srityje, mano rekomendacija – dovanų kuponas sveikatingumo paslaugoms.

Jis gali būti skirtas burnos higienos procedūrai, konsultacijai pas odontologą dėl implantų/protezų, vizitui pas ortodontą dėl breketų, apie kuriuos visuomet svajojo.  Tai pakankamai paprasta dovana, tačiau parodanti, jog mes rūpinamės savo artimųjų sveikata. O kad nereikėtų dovanoti kupono tiesiog vokelyje, galite sukomponuoti dovanų dėžutę, kurioje būtų teminės smulkmenos, kaip kad dantų pasta, šepetėliai, dantų siūlas ir t.t. Miela, tačiau labai apgalvota dovana.”

 

 

Gyd. Odontologe Goda Palec

“Originalios, unikalios ir vienetinės dovanos visuomet bus rankų darbo. Jei gaminate papuošalus, indus, siuvate rūbus, mezgate, žinant savo artimųjų skonį, manau tikrai galėtumėte juos nustebinti.“

 

 

Dantų technikė Milda Žalondauskienė:

„Su valgomomis dovanomis niekada neprašausite. Kiekvienas iš mūsų turime mylimą skanėstą, patiekalą, ar gėrimą. Galite sukurti originalų krepšelį su mylimais desertais, užkandžiais, šokoladų rinkinys.

O jei mėgstate gaminti desertus, tuomet tikrai nudžiuginsite kiekvieno smaližiaus širdį. Galite sukurti dovanų kuponą, kuriame būtų dovanojama vakarienė jūsų namuose. Tai ne tik be galo originali dovana, bet ir jos metu visi kartu praleisite laiką kartu. Žinoma, jei nemėgstate gaminti, galite padovanoti dovanų kuponą vyno degustacijai ar trijų patiekalų vakarienei.“

 

Nepamirškite pasidalinti ir savo originaliomis dovanų idėjomis arba originaliomis dovanomis, kurias kada esate gavę iš savo mylimų žmonių.

Jeigu norite pasirūpinti artimųjų sveikata, mūsų klinikoje galite įsigyti dovanų kuponą norimai paslaugai. Daugiau informacijos facebook paskyroje arba telefonu +370 616 05777