Project Description

BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS

Raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis – populiariausia, minimaliai invazinė estetinė procedūra pasaulyje. Botulino toksino injekcijos gali būti atliekamos ne tik atsiradus raukšlėms, bet ir jų profilaktikai.  Preparatas, naudojimas mimikos raukšlėms naikinti, yra saugus ir efektyvus.  Botulinas – tai medžiaga pristabdanti raukšlių formavimąsi. Leidžiant botulio toksiną į mimikos raumenis, šie atsipalaiduoja ir nesusitraukia, virš jų esanti oda tampa lygi, o raukšlės išsilygina. Jo poveikis matomas nuo 6 iki 8 mėnesių.

Galutinis efektas  ir atitinkamai poveikis raukšlėms pasireiškia po maždaug 2 savaičių.

Vaisto poveikis nyksta palaipsniui, taip pat ir raukšlės nebeatliekant botulino injekcijų pamažu atsistato iki buvusio gylio.

Jeigu asmeniui botulino toksino injekcija sukeltų alerginę reakciją, daugiau vartoti šio vaisto nebebūtų galima. Širdies ir kraujagyslių ligomis sergantiems žmonėms botulinas pavojaus nesukelia.

Po botulino injekcijų patariama 24 valandas susilaikyti nuo sunkaus fizinio darbo, sporto. Nepatariama lankytis pirtyje ir vartoti stiprių alkoholinių gėrimų. Taip pat patartina vengti pasilenkimų nuleidžiant galvą. Visi išvardinti veiksniai gali suaktyvinti veido odos kraujotaką, dėl to preparato poveikis gali sumažėti, taip pat vaistas gali „nukeliauti“ iš suleidimo vietos. Praėjus daugiau kaip parai po injekcijų jokių veiklos apribojimų nėra.

Turite klausimų?

SUSISIEKITE SU MUMIS