Project Description

DANTŲ BALINIMAS

Gaminamos individualios kapos, į kurias dedama balinanti medžiaga – 10-16 proc. karbamido peroksidas. Karbamido peroksidas yra vandenilio peroksidas, suskaidytas į karbamido kristalus.  Dėl ilgesnio veikimo laiko karbamido peroksidas dantis balina lėčiau nei grynas vandenilio peroksidas. Vidutiniškai kapos su balinančia medžiaga yra nešiojamos dieną po 2-4 val. arba užsidedamos nakčiai. Įprastinis dantų balinimo kapomis ciklas trunka 10  – 14 dienų.

Šis būdas patogus tuo, kad pacientas pats gali kontroliuoti balinimo procesą – jeigu yra patenkintas rezultatu, gali kapas nešioti trumpiau. Atsiradus dantų jautrumui, pacientas gali mažinti kapos su balinančia medžiaga nešiojimo laiką, į kapą dėti dantų jautrumą mažinančias medžiagas, laikinai balinimą nutraukti.

Svarbu žinoti:

  1. Plombos, vainikėliai ir kt. spalvos nekeičia. Estetinis plombavimas turi būti atliekamas ne anksčiau kaip dvi savaitės po dantų balinimo.
  2. Prieš balinimą būtina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną – šią paslaugą atliksime nemokamai!
  3. Dantų balinimo laikotarpiu negalima vartoti maisto produktų ar skysčių galinčių keisti dantų spalvą (raudonas vynas, stipri kava, arbata, burokėliai, mėlynės, brendis ar pan.), kitaip sakant baltiems dantukams – balta dieta!
  4. Balinimo metu siūloma nerūkyti, nevartoto kitų tabako gaminių.

Turite klausimų?

SUSISIEKITE SU MUMIS