Project Description

DANTŲ IMPLANTACIJA

Dantų implantais galima atkurti vieną, kelis ar net visus prarastus dantis. Danties implantas – tai šaknies pakaitalas, pagamintas iš medžiagos, kuri yra biologiškai suderinama su žmogaus kaulu. Tai gali būti titano, cirkonio ar jų lydinio medžiagos. Dantų implantacija – viena patikimiausių gydymo metodikų, siekiant atkurti . Gydymo sėkmė garantuojama 96-99 % .

Dantų implantacija – neskausminga procedūra. Užtenka vietinės nejautros, nenaudojama narkozė. Po implantacijos gali būti skiriamas trumpas antibiotikų kursas, operuotoje vietoje galimas trumpalaikis patinimas, nedidelis skausmas. Implantai prigyja per 4-12  savaičių, siūlai išimami po savaitės. Po prigijimo implantas jau gali būti protezuojamas vainikėliu.

Mūsų klinikoje siūlomi implantai:

„Straumann“ – gamintojas Šveicarija

„Medentika“ – gamintojas Vokietija

„STRAUMANN“: PACIENTŲ IR GYDYTOJŲ PASIRINKIMAS NR. 1 VISAME PASAULYJE

Jau daugybę metų „Straumann“ – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien „Straumann“ vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

„Straumann“ – didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje. Būdami dantų implantologijos pradininkai, turėdami ne vieną patentą „Straumann“ gamina išskirtinius dantų implantus ir milijonams žmonių pasaulyje gražina šypsenas jau 40 metų.

Lietuvoje Straumann – nuo 2003-iųjų. Dėl išskirtinės kokybės ir geriausių rezultatų beveik kas antras Lietuvoje įsriegiamas dantų implantas yra pagamintas šveicarų.

„Straumann“ atstovybės yra daugiau nei 70-yje šalių, todėl kad ir kur Jūs keliautumėte ir kas benutiktų, visada atsiras odontologas, dirbantis su „Straumann“ implantų sistema.

„MEDENTIKA“

„Medentika“ yra 10 metų veikianti vokiečių įmonė nuo 2013 metų priklausanti „Straumann“ kompanijų grupei. Implantai gaminami Vokietijoje. Tai aukštos kokybės implantai, pasižymintys visomis implantams būdingomis savybėmis – gera osteointegracija ir ilgaamžiškumu. „Medentika“ implantai gaminami iš šaltai lydito 4 laipsnio titano, kuris ilgą laiką buvo laikomas premium klasės implantų lydinio standartu (iki „Straumann“ sukurto Roxolid lydinio). Implanto paviršiaus šerpėtumas sukuriamas ėsdinant jį rūgštimi. Implanto forma agresyvesnė, turi savisriegos elementų. Implantas turi puikų kainos ir kokybės santykį.

IMPLANTO GARANTIJA – VISAM GYVENIMUI!

Praradus dantį reikėtų kaip įmanoma greičiau atkurti jį. Kuo ilgesnis laikas praeina netekus danties, tuo didesnė tikimybė vystytis nepageidaujamiems procesams Jūsų burnoje:

  • Į prarasto danties vietą ima slinktis kiti dantys
  • Kinta sąkandis
  • Ilgainiui gali pasikeisti veido, žandikaulio forma
  • Gali kamuoti galvos skausmai dėl dantų poslinkio
  • Nepilnavertis maisto kramtymas

IMPLANTŲ PRIEŽIŪRA

Burnos higiena yra būtina norint išlaikyti sveiką burnos ertmę. Tai ypač aktualu turint dantų implantus. Dantų implantai gaminami iš titano ar kitų biologiškai suderinam medžiagų, juose neatsiranda skylių. Tačiau, antra vertus, juos supantis kaulas linkęs nykti.

Atraminių audinių uždegimas retėjant aplink danties šaknį esančiam kaului vadinamas periodontitu. Atraminių audinių uždegimas išretėjus kaului aplink implantą vadinamas periimplantitu. Periimplantitu dažnai suserga prastai prižiūrintys savo burnos ertmę pacientai.

Nors burnos higienos svarbos chirurgas gali ir neakcentuoti, daugeliu atvejų po oseointegracijos arba implanto prigijimo prie kaulo svarbiausias veiksnys, lemiantis ilgalaikę implanto sėkmę, yra švaros ir sveikatos palaikymas.

Danties implanto įgijimas yra trumpas ir nesudėtingas procesas, tačiau jo priežiūra gali kelti daugiau iššūkių.
Dantų implantus ir protezus ant jų reikia prižiūrėti taip pat, kaip ir savo natūralius dantis. Pagrindinis burnos higienos tikslas yra pašalinti dantų apnašas. Be galo svarbu nuvalyti dantų apnašas nuo karūnėlės ar implanto paviršiaus, ypač daug dėmesio skiriant aplink dantenų liniją esančiai zonai. Valydami dantis dantų siūlu ar tarpdančių šepetėliu jūs pašalinsite dantų apnašas, kurios kaupiasi tarpdančiuose. Taip pat labai svarbu reguliariai tikrinti, ar implanto sudedamosios dalys nejuda.

Paciento devizas dantų implantų higienai namuose yra „valyk dantų šepetėliu, siūlu, tarpdančių šepetėliu“.
Dantų implantų ir jų protezų higiena yra tokia pat svarbi, kaip ir natūralių dantų higiena. Gera burnos higiena užtikrins ilgalaikį implantų ir natūralių dantų stabilumą ir ilgametę burnos ertmės sveikatą.

Turite klausimų?

SUSISIEKITE SU MUMIS