Project Description

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS

Žmogaus organizme hialuronas veikia kaip tinklas, kuris perduoda    pagrindines maistines medžiagas iš kraujotakos į odos ląsteles.

Hialurono injekcijos paskirtis yra užpildyti tarp odos ląstelių esančius tarpus, suteikti odai reikalingą drėgmę, tvirtumą, stangrumą ir padėti pasisavinti naudingas medžiagas. Su amžiumi kiekvienas organizmas natūralaus hialurono gamina vis mažiau, didžiausi pokyčiai pastebimi sulaukus 40 ir daugiau metų.

Odoje pagaminamo hialurono kiekis labai sumažėja, oda netenka natūralios drėgmės, todėl pradeda sausėti, senti, atsiranda vis daugiau raukšlių, o esamos gilėja.
Įsiskverbusios į odą, hialurono rūgšties molekulės grąžina odai drėgmę, suteikia jai stangrumo, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Hialuronas unikalus tuo, kad šis kosmetikos ingredientas tinka visiems odos tipams, įskaitant net ir riebią bei problemišką odą.

Hialurono rūgšties injekcijos veikia lyg pripūsta pagalvėlė, kuri iš vidaus remia veido struktūras ir audinius, kurių tūris ir elastingumas prarandamas dėl senėjimo procesų., atkuria lūpų formą, padidina jas.  Hialuronas taip pat gabena vandenį į odos paviršių, kad oda išliktų švelni ir elastinga.

Procedūros metu plonyte adata leidžiama hialurono rūgšties injekcija į pasirinktą probleminę vietą. Injekcijos sudėtyje yra anestetikų, tad procedūra yra pakankamai neskausminga, be to, esant poreikiui galimas papildomas nuskausminimas.

Po procedūros:

  • sritis, kurioje daryta injekcija, kelias dienas gali būti kiek patinusi;
  • efektas matyti iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas gali būti vertinamas po 10 dienų;
  • siekiant ilgalaikio rezultato, procedūrą reikia kartoti po 6–18 mėnesių;
  • po injekcijų apie 2 savaites nerekomenduojama degintis soliariume, saulėje,  kaitintis saunoje, pirtyje.

Turite klausimų?

SUSISIEKITE SU MUMIS