Daugumą pacientų, kurie nusprendė pradėti dantų implantacijos gydymą, susiduria su daugybę klausimų. Tačiau yra nemaža dalis, kuriuos kamuoja baime. Tai yra visiškai normalu. Tačiau dažniausia pasibaigus procedūrai pacientai sako: „Buvo visai nebaisu! O aš bijojau…“

Mūsų tikslas ne tik supažindinti jus su procedūra, bet ir padėti jums atsikratyti baimių ir nerimo.  Norime jus supažindinti su viena mūsų klinikos pacienčių Regina bei jos implantacijos istorija.

Kodėl nusprendėte pradėti dantų implantacijos procedūrą?

Apie tai jau svarsčiau kurį laiką, tačiau vis atsirasdavo begalė priežasčių, kodėl sakiau šiai procedūrai „ne“. Galiausiai, mano dukra man pasakė: „Metas tau pasirūpinti savo sveikata ir gerove“.

Nepaisant didžiulio baimės jausmo, po šių žodžių nusprendžiau pasiryžti šiai procedūrai vardan geresnės savo dantų būklės.

Kaip prasidėjo jūsų dantų gydymo procesas?

Pirmiausia apsilankiau Liepų odontologijos klinikoje konsultacijoje. Čia gydytoja odontologė įvertino mano dantų ir burnos ertmės būklę. Buvo atlikta rentgeno nuotrauka. Apžiūrėjome, ar man nėra reikalingos papildomos procedūros, kaip kaulo augmentacija ar sinuso pakėlimo operacija. Džiaugiuosi, kad viso to neprireikė.

Koks vyko pasiruošimas dantų implacijai?

Man labai aiškiai ir suprantamai buvo pateiktas visas gydymo planas. Gydymo metu man reikėjo pašalinti vieną dantį, užplombuoti porą skylučių ir atlikti profesionalią burnos higieną.

Kas kėlė jums didžiausią nerimą?

Žinoma, labiausiai bijojau, kad skaudės. Tačiau aš likau labai nustebusi, kad nieko nepajutau.

Gydytojas man suleido nuskausminamuosius, tad operacijos metu visiškai nieko nejaučiau. O pati procedūra truko labai neilgai.

Kokie pojūčiai buvo po operacijos?

Gydytoja informavo, jog pirmomis dienomis gali šiek tiek patinti veidas bei atsirasti mėlynių. Gerai, kad šiuo metu visur vaikštome su kaukėmis. 😊 Tačiau pas mane tinimas buvo minimalus, praktiškai nepastebimas.

Pirmas dienas valgiau lengvai kramtomą maistą: varškę, košes. Antrą dieną pasijautė šioks toks diskomfortas, minimalus skausmas, tačiau nuskausminamieji šiuo atveju pagelbėjo. Kietesnį maistą galėjau pradėti valgyti jau po 4 dienų.

Taip pat pirmomis dienomis, kol dantenos buvo patinusios, reikėjo labai atsargiai atlikti įprastą burnos higieną minkštu šepetėliu, kad nebūtų pažeidžiamos gyjančios žaizdos.

Ką patartumėte kitiems, kurie svarsto apie šią operaciją?

Tikrai rekomenduoju nedvejoti. Tai yra investicija, kad jūs galėtumėte komfortiškai mėgautis gyvenimu. Procedūra nėra tokia baisi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Svarbu atrasti gerą specialistą, kuris profesionaliai atliks šią operaciją.

Be jokių abejonių galiu rekomenduoti Liepų odontologijos kliniką, nes čia man suteikė aukščiausios kokybės paslaugas.

Turite klausimų? Galite susisiekti su mumis mūsų facebook paskyroje arba paskambinti telefonu +3706 16 05777.