Project Description

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Protezuojanti gydytoja odontologė Goda Palec parinks Jums tinkamiausią gydymo būdą, prarastų ar pažeistų dantų atstatymui, įvertinusi dantų būklę bei įsiklausiusi į Jūsų pageidavimus.

Liepų odontologijos klinikos dantų technikų laboratorija gamina įvairių rūšių išimamus ir neišimamus dantų protezus:

  • Bemetalę keramiką: vainikėlius, užklotus, laminates.
  • Cirkonio keramikos vainikėlius bei tiltus.
  • Metalo keramikos vainikėlius bei tiltus.
  • Lietus neišimamus dantų protezus: vainikėlius, tiltus, įklotus.
  • Lanko atraminius protezus.
  • Išimamus dantų protezus: kietas, minkštas plokštelė, kosmetines plokšteles.
  • Plastmasinius laikinus vainikėlius.

Mūsų tikslas – sukurti estetiškas, funkcionalias ir tikslias restauracijas. Atkartoti gamtos sukurtą danties natūralumą – dantų formą, spalvą, anatomiją, funkciją ir estetiką – nėra lengva. Nepriekaištingai kokybei pasiekti pasitelkiamos ne tik anatomijos ir odontologijos žinios, dantų technikų gebėjimai, bet ir kūrybiškumas, naujausios technologijos, modernios darbo metodikos ir moksliniais tyrimais patikrintos inovatyvios medžiagos.

Pas mus galite atsiskaityti išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“.
Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų.

Liepų odontologijos klinika yra sudariusi sutartį su Klaipėdos Teritorinėmis ligonių kasomis, tad teikiame protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš PSDF biudžeto senjorams, neįgaliesiems bei vaikams.

Turite klausimų?

SUSISIEKITE SU MUMIS